KU – KULTURA KO – KOSTEL KLI – KLID 28. – 30. září 2018

Za devatero řekami, devatero horami a devatero lesy stojí malebný KOSTEL z dávných dob, jež se tyčí ve vesnici jménem Horní Vítkov. Za svůj pestrý život toho okusil již mnoho a vrásky času se na něm nelítostně podepsaly.
Avšak před nedávnem do vesnice přijel udatný rytíř na bílém koni a rozhodl se kostel políbit a vdechnout mu nový život. Moc dobře věděl, že ke kostelu od pradávna patří i KULTURA, a proto si padl do noty s dvěma děvčaty z nedalekého království.
Na oslavu probuzení kostela se rozhodli uspořádat KUKOKLI, jež vás zahrne Kapelami, Představeními, Promítáním, Autorským čtením, Přednáškami, Občerstvením, Přírodou,…
Přijďte objevit krásy kostela, užít si program a nalézt KLID v duši.
O projektu: https://m.facebook.com/notes/kukokli/our-story/1159429900868598/

Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny