Slavnostní vyhlášení vítězných fotografií fotografické soutěže „Drobné památky v zimě“

emblem_europaeische_union_mit_verweis_fonds_farbeP1010492

Druck

Dne 20. 4. 2017, při příležitosti slavnostního zahájení výstavy fotografií z Jizerských hor hrádeckého fotografa pana Petra Mayera na radnici v Hrádku nad Nisou, proběhlo slavnostní vyhlášení vítězných fotografií v rámci fotografické soutěže „Drobné památky v zimě“. Fotografická soutěž byla vyhlášená Společností pro kulturní krajinu, z.s. od 1. 12. 2016 do 15. 3. 2017 v rámci projektu „Paměť v krajině Trojzemí, 100260207“. V průběhu zimy bylo do soutěže zasláno krásných 66 fotografií od 25 českých i německých autorů. Autoři vítězných fotografií a fotografií vybraných pro tvorbu elektronických puzzle byli v rámci vyhlášení výsledků odměněni drobnými cenami a zároveň se mohli v příjemné atmosféře potěšit a nechat inspirovat vystavenými fotografiemi pana Mayera, který se již dlouhá léta věnuje především krajinářským fotografiím.

 

Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny