Setkání partnerů projektu Paměť v krajině Trojzemí.

emblem_europaeische_union_mit_verweis_fonds_farbeDruck

Dne 14. 11. 2017 se uskutečnilo další z řady společných koordinačních setkání projektových partnerů projektu „Paměť v krajině Trojzemí“, tentokrát u projektové partnera obce Oybin.Setkání se zúčastnili všichni projektoví partneři a hlavním cílem setkání byl opět především průběh projektu, řečí „projekťáků“ „kontrola plnění milníků“.  Důraz při koordinačních jednání je kladen také na společné aktivity projektových partnerů či na aktivity jednotlivých partnerů na sebe navazující, tak aby byly tyto aktivity efektivně plánovány a správně realizovány.
Tématem byly také náležitosti publicity projektu a společná informační opatření, především značky pro questingové trasy a dále také informační tabule u jednotlivých partnerů v místech realizace projektu. V návaznosti na informační materiály se na konci setkání projektoví partneři vydali do terénu, a to na místo Oybin – Hain, kde mohou být umístěny samostatné informační tabule k jednotlivým projektovým partnerům (Hrádek nad Nisou a Frýdlant). Cílem vzájemného umístění informačních tabulí u jednotlivých partnerů je předat návštěvníkovi informace o dalších turistických cílech a místech v přeshraničním regionu a podpořit tak jeho zájem o návštěvu těchto míst i celého regionu Trojzemí. Další partnerské setkání bylo domluveno na leden 2018, konat se bude v Hrádku nad Nisou a jeho termín bude upřesněn v průběhu prosince.

170225_Habekorn_Hein_P1050350Malebné místo vyhlídky Ludwigshöhe (Ludvíkova vyhlídka) jsme sice nenavštívili, ale alespoň  tímto si dovoluji pozvat čtenáře k našim kolegům a partnerům do Oybina, tajemného místa Karla IV, v jehož době byl Oybin součástí Českého království a císař a král zde mohutně budoval a rád pobýval a pracoval.

Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny