Slavnostní předáni kaple na Uhelné proběhne dne 4. 8. 2018 ve 13.00.

emblem_europaeische_union_mit_verweis_fonds_farbehttp://farnost-hradek.cz/wp-content/uploads/2017/04/SNCZ2020_Zusatz_RGB_150dpi.jpg

26. čuhelnáervence 2018 v podvečer byly osazením pískovcového kříže do nejvyššího místa objektu definitivně dokončeny stavební práce na opravě kaple v Uhelné. Za jediný rok se z padající ruiny stala chlouba Uhelné u Hrádku nad Nisou. Pyšné může být i celé město Hrádku nad Nisou, kam Uhelná územně spadá a které se o znovuzrození této památky nejvíc zasloužilo. Slavnostni predani kaple na Uhelné, kterou rekonstruovalo město Hradek nad Nisou ze spolecneho projektu „Paměť v krajině Trojzemí“ proběhne dne 4.8.2018 ve 13.00. Krom partnerů projektu vystoupí  ZUS Liberec a písničkářka Jana  Vébrová.

Hradek logo RGB

Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny