Třetí fotografická soutěž drobných památek.

Druckemblem_europaeische_union_mit_verweis_fonds_farbe

J_Rozkova_-_U_krizku

Snímek „U křížku“ od autorky J. Rožkové

Společnost pro kulturní krajinu v rámci projektu „Paměť v krajině Trojzemí, 100260207“ vyhlašuje již třetí: FOTOGRAFICKOU SOUTĚŽ DROBNÝCH PAMÁTEK s cílem zachytit tematicky drobné památky v Trojzemí (Hrádecko, Frýdlantsko, Žitavsko) pohledem turistů a veřejnosti. Fotografie zařazené do soutěže budou průběžně zveřejňovány na internetových stránkách projektu http://www.pametvkrajinetrojzemi.cz v  sekci  Projekt – aktuality. Výherní fotografie bude vyhlášena v každé kategorii do 30. 9. 2018 a její a utor bude odměněn drobnou cenou. Přičemž za drobnými památkami nemusíte daleko cestovat, jsou nezaměnitelnou součástí krajiny a často se nachází v naší blízkosti. Fotosoutěž bude probíhat v termínu  od 17. 4. 2018 do  31. 8. 2018 a bude rozdělena do 3 kategorií dle věku soutěžících na: 1. děti, 2. mládež a 3. dospělí.
Odkaz na soutěžní podmínky: http://www.pametvkrajinetrojzemi.cz/page3.aspx?zaz=25-90
Internetové stránky projektu: http://www.pametvkrajinetrojzemi.cz
E- mail: pametvtrojzemi@gmail.com
Úkolem  soutěžících  je  libovolně tematicky vyfotografovat drobnou památku v Trojzemí na téma  „Hra  se  světlem“ a zaslat ji na e-mail: pametvtrojzemi@gmail.com,  společně s doplňujícími  informacemi:  název  fotky,  název památky,  soutěžní  kategorie,  jméno  autora  a kontakt.  Do  předmětu  emailu  soutěžící  uvede „Fotografická soutěž –Hra se světlem“.
Autor zasláním  fotografie  souhlasí  s podmínkami soutěže a fotografie je tím do soutěže zařazena.

 

Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny