Pestrá nabídka brigád – na všechny se dostane.

Drazí farníci.

• Chtěli bychom vás pozvat na brigádu ke kácení třech smrků u kostela v Andělské Hoře. Brigáda se uskuteční v sobotu 10.12.  od 9:00 hodin, sraz u kostela v Andělské Hoře. Potřeba bude dost rukou, klidně i šikovné děti, pozemek musíme uklidit od všech větví, které bychom na 42andelska2místě naštěpkovali (pokud bude funkční stroj). Muži mohou vzít své pily s sebou + hrábě.
  • Poté odvezeme dřevo na faru do Hrádku. Tam si dáme nějaký oběd a pokračovali bychom nakládáním sutě z rekonstrukce na faře. Tu bychom odvezli ke mě na statek a nejlépe i složili.
    Uvidíme jaké bude počasí, někteří brigádníci se mohou připojit třeba až v Hrádku, někdo do Hrádku z Chrastavy třeba nepojede.
  • V pátek 9.12.  se koná brigáda na úklid kostela v Hrádku nad Nisou. Hrádecké ženy jsou srdečně zvány na 14.00 hodin. POZOR ZMĚNA !!
  • V něděli 11.12. 2016 zveme ke slavení rytmické mše sv. tentokrát do Chrastavy od 11:00 h.

Hezký týden adventní přeje
Matouš Kirschner