Adventní koncert Chrastava

Adventní koncert Chrastava

Adventní koncert Chrastava

O první adventní neděli, dne 27. 11. 2022  se v kostele sv. Vavřince v Chrastavě konal již 9. adventní benefiční koncert .  Přítomné diváky, mezi kterými nechyběli ani zástupci vedení města, přivítal P. Radek Vašinek. Koncert v podání volného seskupení zpěváků divadla F. X. Šaldy a jejich hostů nabídl známé i méně známé skladby a koledy. Vstupné bylo dobrovolné a výtěžek již tradičně připadne Domovu sv. Vavřince v Chrastavě. Výtěžek koncertu byl 17 870 Kč.  V letošním roce štědří dárci přispěli na brýle Kaleido. Tato pomůcka je určená pro aktivizaci seniorů. Jedná se o virtuální brýle, které umožní klientům Domova pokojného stáří nejrůznější zážitky. Jejich prostřednictvím mohou například navštívit evropská i česká města, relaxovat na pláži nebo se projít lesem. I když nebudete mít k dispozici brýle Kaleido, můžete nahlédnout do fotogalerie z akce zde …►, nebo prolinkem obrázku.

e

Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny