Koncert pěveckého souboru Kvintus, 24. 10. 18.00 hod. v kostele sv. Vavřince v Chrastavě

Milí přátelé,

chtěli bychom vás  pozvat na koncert našeho pěveckého souboru Kvintus, který se koná 24. 10. v kostele sv. Vavřince v Chrastavě od 18 hodin u příležitosti výročí založení České republiky. Koncert se koná pod záštitou města Chrastava.
Je mi líto, že naše pozvání přichází na poslední chvíli, ale i tak byste se mohli někteří „chytnout“ a přijít si nás poslechnout a podpořit naši bohulibou činnost. Snad vám předáme alespoň kousíček radosti, kterou každý z nás prožívá, když zpíváme pro naše „spřízněné duše“, naše posluchače. Velice by nás potěšilo, kdybychom v lavicích kostela viděli vaše známé tváře.
Těšíme se na setkání. 🙂
Za Kvintus Veronika Vanerová a Jarda Smola
Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny