Pozvánka – farní autobusový zájezd do Polska

Pozvánka: farní autobusový zájezd do Polska, který se bude konat od úterý 7.5. do čtvrtka 9.5.2024. Navštívíme Vratislav (Wroclaw), dále poutní místo Licheń Stary, Gniezno (Hnězdno) a Świebodzin. Bližší program a cena bude zveřejněna cca do konce února. Duchovní doprovod přislíbil Otec Radek Vašinek. Bude to pro nás zároveň tak trochu čas rozloučení. Pokud vám tyto prvotní informace stačí k tomu, že se chcete přihlásit, prosím, napište organizátorce Věře Smolové verasmolo@seznam.cz nebo se osobně přihlašte u Věry Smolové nebo u Gosii Sedlmayerové. Volná místa nabídneme do dalších farností (Raspenava, Hejnice, Liberec, Polsko). Bus má cca 50 míst. Přejeme požehnané postní dny a těšíme se na viděnou.

Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny