Vzkazy, zprávy a oslovení od Matouše Kirschnera

rytmicka_mse_hradekDrazí farníci,

1, Tuto neděli bude rytmická mše sv. v Hrádku. Zveme celé rodiny a děti. Muzikanti a zpěváci, kdy vidíte možnost zkoušky? Co v pátek? nebo čtvrtek?

2, V Andělské Hoře u kostela je nutno pokácet a odvézt dva větší smrky. Možná by špice byly i na vánoční strom??? Povolení a pod je zajištěné. Chtělo by to chlapskou brigádku, ale já mohu až třeba v sobotu 3. 12. (to budou zároveň roráty na W. st.) nebo 10.12. Hodilo by se vám to?

3, Na tuto sobotu 19.11. a příští so 26.11. pořádáme brigádky u nás na W. statku. Jedna babička (85 let) a její syn se starají o 3 krávy, ale již to nezvládají a brání se jatkům. Tak jsme se po náročném přemýšlení rozhodli, že do toho půjdeme…  Ale potřebuji připravit chlév, mléčnou kuchyň apod. Pokud byste někdo mohl, jste srdečně zváni, jídlo zajistíme. Posléze snad budou i ty mléčné výrobky.

4, Ještě jednou chci poděkovat za veškerou pomoc při žehnání památek. Fotogalerii dal Honza na farní stránky nebo je zde https://www.zonerama.com/hradekcz/Album/2354182
V sobotu jsme měli druhý košíkářský kurz pokud by se chtěl někdo podívat https://www.zonerama.com/Wohlmannuvstatek/Album/2386029

5, Přemýšlíme o dětech, kteří chodí na náboženství. Mají takovou povšechnou náladu, že s tím seknou. No možná to je v jejich věku tak trochu normální. Přesto nás napadlo, zda bychom se rodiče dětí, kteří chodí na nábožko (nebo i ostatních) sešli a nějak si o tom popovídali…. Jste pro?

Hezké a požehnané dny
Matouš

Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny